Гурток «Бісеринка»

Керівник гуртка:

Лоєнко Надія Сергіївна

Базування: вул.Головка, 20

Макраме – це вид рукоділля, заснований на плетінні вузликів. Сьогодні воно знову в рукодільному топі, що переживає нову хвилю визнання. Нині надзвичайно актуальними є речі, зроблені своїми руками.

Мистецтво макраме переживає нову хвилю визнання, саме тому безліч людей зробили його своїм хобі. Адже навчитися вузлоплетінню може кожен, хто має хоч трохи терпіння й посидючості. Та й особливих інструментів для цього виду рукоділля не потрібно. Вам знадобляться лише маленька подушечка і шпильки. Матеріалом послужить будь-яка вподобана нитка, тасьма, мотузка.

Разом із керівником гуртка Лоєнко Надією Сергіївною вихованки виготовляють різноманітні мережива, пояси, прикраси, зокрема кольє, сережки, браслети і навіть обручки та персні.

зображення_viber_2020-07-31_12-04-36
Дуже ефектними є чохли для телефонів, сумочки й гаманці, виконані в техніці макраме. Вони вражають своєю витонченістю і красою. Легкість виконання спонукає до створення неймовірно прекрасних речей.

Навчання в гуртку здійснюються за програмою «Макраме». Рекомендована на дітей шкільного віку. Заняття проводяться 3 рази на тиждень і тривають 2 години.

Виникли запитання? Ми завжди готові відповісти!

Заповніть коротку форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом
    Або зв’яжіться з нами будь-який зручний для Вас спосіб з 9.00 до 17.00

    (0532) 689716
    (0532) 689717
    050 193 82 85

    pozashkilna@ukr.net