Гурток «Оригамі – оригінальний конструктор»

Керівник гуртка:

Сухаревська Ольга Миколаївна

Базування: ЗЗСО №33, вул. Героїв Сталінграду, 20.

Оригамі – це незвичайне мистецтво перетворювати звичайний аркуш паперу в дивовижні речі. Навчитися цьому можна на гуртку «Оригамі – оригінальний конструктор». Назва гуртка повністю відображає дійсність. Зі звичайного паперу, вихованці, конструюють неймовірні речі: від традиційних японських фігурок – до сучасних паперових моделей.

Кожен, хто хоч раз відвідає заняття або майстер-клас Ольги Миколаївни, назавжди закохається в мистецтво оригамі. Бо майстриня вміє бачити незвичайне в звичайних предметах, і навчає цьому дітей. Прищеплює любов до ручної праці, охайність, терпіння, розвиває креативність та фантазію. Ольга Миколаївна має активну життєву позицію, тому є постійним учасником міжнародних конкурсів та фестивалів, автор дитячих книжок «Оригамі для дітей», розробник еко-упаковки для їжі, остійно навчається і цікавиться всім, що відбувається в світі.

Саме тому, вихованці гуртка – учасники та призери регіонального конкурсу дитячої творчості «Дивосвіт», обласного конкурсу-огляду «Збережи ялинку», Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край», Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна», Міжнародного екологічного конкурсу, міської виставки «Зимовий вернісаж», тощо.

Виникли запитання? Ми завжди готові відповісти!

Заповніть коротку форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом
    Або зв’яжіться з нами будь-який зручний для Вас спосіб з 9.00 до 17.00

    (0532) 689716
    (0532) 689717
    050 193 82 85

    pozashkilna@ukr.net