гурток «Альфа»

Керівник гуртка:

Чупрунов Андрій Васильович

Базування: вул.Головка, 20

Гурток « «Альфа»» діє з 1998 року і плідно співпрацює з місцевими телеканалами, займається зйомкою соціальної реклами, створенням музичних кліпів, відео та анімаційних сюжетів. І як результат – перемоги вихованців у найрізноманітніших кіно-, відео-, фото- конкурсах. Мабуть тому чимало Альфівців обрали телебачення своєю професію.

Основні прийоми і засобами, які педагог використовує на заняттях, спрямовані на активізацію творчої діяльності дітей. Андрій Васильович пробуджує бажання творчо мислити й застерігає від штампів, копіювання та наслідування інших. Усе, – від задуму сюжету, написання сценарію, зйомки й до монтажу – створюється руками дітей самостійно. Так розвивається відповідальність, індивідуальність і креативність.

 

DSC_9388

Участь вихованців гуртка в обласних та всеукраїнських конкурсах сприяє їх естетичному вихованню, інтелектуальному та духовному розвитку, підготовці до професійної та громадської діяльності. Студія «Альфа» має шалений творчий потенціал, який втілює в телевізійному просторі Полтави.

Рекомендована для дітей від 6 років. Орієнтовна тривалість занять – 2-3 години.

Виникли запитання? Ми завжди готові відповісти!

Заповніть коротку форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом
    Або зв’яжіться з нами будь-який зручний для Вас спосіб з 9.00 до 17.00

    (0532) 689716
    (0532) 689717
    050 193 82 85

    pozashkilna@ukr.net