гурток «Амплуа»

Керівник гуртка:

Войтенко Мирослава Василівна

Базування: вул.Головка, 20.

Заняття акторською майстернicтю дає можливicть дитинi збагатити свій внутрiшнiй свiт, емоційний, інтелектуальний, моральний досвід, всебічно розвиватися й почуватися вільно та впевнено у будь-якій життєвій ситуації.

Методи, форми та зміст навчання театральних вправ реалізують одночасно кілька завдань: занурюють дітей у властиву їм стихію гри, розвивають увагу, мислення, волю, пам’ять тощо.

За допомогою актора-педагога Войтенко Мирослави Василівни, керiвника гуртка Амплуа, юні актори практикують різноманітні ролі, працюють зі словом (його вимовою та звучанням, чистотою інтонації, чіткістю артикуляції) мімікою, точністю ритмічного малюнка, знаходять потрібні фарби та засоби виразності для розкриття художнього образу.
изображение_viber_2020-07-24_16-02-59.png

Гурток акторської майстерності «Амплуа» працює на базі ПМЦПО з 2018 року. За цей час його вихованці зарекомендували себе як активні учасники культурно-масового життя закладу та міста. А також стали переможцями Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці.

Виникли запитання? Ми завжди готові відповісти!

Заповніть коротку форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом




    Або зв’яжіться з нами будь-який зручний для Вас спосіб з 9.00 до 17.00

    (0532) 689716
    (0532) 689717
    050 193 82 85

    pozashkilna@ukr.net