гурток «Дарунок»

Керівник гуртка:

Орліченко Світлана Володимірівна

Базування: вул.Головка, 20.


Сувеніри та подарунки виготовлені своїми руками, – завжди приємний сюрприз для близьких друзів, колег та рідних. Сувеніри можна створювати з будь-яких матерiaлiв: картону, кольорового паперу, природніх матеріалів, ниток, дротy, бісеру тощо.

Хочете навчитися працювати з найрiзноманiтнiшими матерiалами, виготовляти оригінальні сувеніри та подарунки своїми руками? Тоді завітайте до гуртка «Дарунок», де талановитий педагог Орліченко Світлана Володимирівна навчить креативності та творчості, бачити прекрасне в повсякденному житті. Допоможе втілити набуті навички у виконанні аплікацій, ліпленнi, декупажi, айрис-фолдінгу, кінусайгу, солоному тістi, паперопластицi, флористицi. Майстриня пробуджує допитливість, любов до знань, вміло та цікаво організовує свята для своїх вихованців.

зображення_viber_2020-07-21_14-44-04
Участь у виставках, конкурсах, фестивалях є однією з форм результативності навчання. Серед вихованців гуртка є чимало переможців міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Навчання здійснюється за адаптованою програмою художньо-естетичного напряму декоративно-ужиткового профілю «Сувенірна майстерня»
 

Виникли запитання? Ми завжди готові відповісти!

Заповніть коротку форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом
    Або зв’яжіться з нами будь-який зручний для Вас спосіб з 9.00 до 17.00

    (0532) 689716
    (0532) 689717
    050 193 82 85

    pozashkilna@ukr.net