Гурток «Keramika»

Керівник гуртка:

Ярмош Анжеліка Володимирівна

Базування: вул.Головка, 20

З усіх матеріалів для ліплення глина – найдивовижніша. Якщо вона без штучних домішок та барвників, це абсолютно екологічний матеріал для творчості. У креативних руках вона може набувати будь-якої форми: чи то іграшки-свистунця, чи то чарівного звіра або птаха, чи то просто перетворитися на милий серцю сувенір. Робота з глиною сприяє розвитку дрібної моторики. Надалі це допоможе дитині швидше засвоїти навички малювання та письма. Відбувається концентрація уваги, розвивається зібраність, старанність, уміння доводити розпочате до кінця.

Навчитися сприймати пластику, форму, кольори, розвинути креативність, художню і просторову уяву, втілювати зорові образи ваша дитина зможе під керівництвом творчої і креативної майстрині – Ярмош Анжеліки Володимирівни. На її заняттях панує атмосфера любові та радості. Вироби дітей прикрашають виставки в музеях та бібліотеках міста.

зображення_viber_2020-07-30_10-47-26
Самі ж вихованці є учасниками конкурсів та фестивалів. Утілюючи власні задуми та фантазію, діти реалізовують свій творчий потенціал.

Навчання у гуртку здійснюється за навчальною програмою «Художня кераміка». Рекомендована для дітей віком від 5 до 18 років. Заняття тривають 2 години.

Виникли запитання? Ми завжди готові відповісти!

Заповніть коротку форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом
    Або зв’яжіться з нами будь-який зручний для Вас спосіб з 9.00 до 17.00

    (0532) 689716
    (0532) 689717
    050 193 82 85

    pozashkilna@ukr.net