гурток «Юніор»

Керівник гуртка:

Чупрунов Андрій Васильович

Базування: вул.Головка, 20

Із розвитком цифрових технологій почалася нова ера фотографій – ера цифрових фотокамер. Це відкриває безмежні можливості для фотомистецтва і вимагає знання і вміння працювати із сучасними цифровими фотокамерами, гаджетами, володіння комп’ютерними програмами для редагування світлин. Допоможе розібратися з усіма тонкощами цього виду мистецтва керівник гуртка-методист Чупрунов Андрій Васильович, який навчить бачити незвичайне в повсякденному житті. Навчить творчо працювати над створенням фотознімків, використовуючи сучасні методи цифрової обробки, допоможе розвинути творче бачення фото. Крім того, заняття в гуртку дозволяє розвивати увагу, цілеспрямованість, комунікабельність. Дитина отримує досвід вирішення проблемних ситуацій, що сприяє становленню її характеру допомагає набути впевненості у власних силах, відчути свою цінність, знайти своє місце в житті.

 

DSC_9388

Участь вихованців гуртка в  обласних та всеукраїнських конкурсах сприяє естетичному вихованню, інтелектуальному та духовному розвитку, підготовці до професійної та громадської діяльності.

Навчання відбувається за навчальною програмою з цифрової фотографії. Рекомендована для дітей від 12 до 17 років. Орієнтовна тривалість занять – 2-3 години.

Виникли запитання? Ми завжди готові відповісти!

Заповніть коротку форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом
    Або зв’яжіться з нами будь-який зручний для Вас спосіб з 9.00 до 17.00

    (0532) 689716
    (0532) 689717
    050 193 82 85

    pozashkilna@ukr.net